O nas

L1 to szkoła jazdy z najwyższą zdawalnością egzaminu w kat.B wg rankingu Starostwa Powiatowego w Świdnicy

(www.bip.powiat.swidnica.pl )

Od 2015 roku niezmiennie utrzymujemy najwyższą pozycję w tej kategorii.

Jak to robimy?

Naszym największym atutem jest niezawodny instruktor, który dzięki swym umiejętnościom, posiadanej wiedzy i doświadczeniu, a także indywidualnemu podejściu do każdego Kursanta w bezstresowy sposób i w przyjaznej atmosferze wprowadzi każdego w tajniki sztuki jazdy.

U nas już od pierwszych godzin szkolenia stawiamy na praktyczne stosowanie prawidłowej techniki jazdy m.in. właściwe używanie sprzęgła (nienadużywanie go), hamowanie silnikiem, optymalny sposób zmiany biegów, odpowiednią pracę rąk na kierownicy, gdyż to te elementy sprawiają, że nasza jazda staje się bezpieczna, a zarazem dynamiczna. Dzięki prawidłowej technice i nabytym umiejętnościom jesteśmy w stanie bezproblemowo wykonać wszelkie manewry na drodze i czuć się pewnie na egzaminie

Podstawiamy nasz pojazd na egzamin

Tą pewność zwiększa fakt, że jazdy szkoleniowe odbywają się na pojeździe marki Toyota Yaris III , dokładnie ten egzemplarz udostępniamy na egzamin. Dzięki temu nasi Kursanci unikają dodatkowych stresów związanych z inną pracą sprzęgła czy też pozostałych kontrolerów .

Uczymy więcej

Szkolenie prowadzone w OSK L1 nie ogranicza się jedynie do jazdy po obszarze egzaminacyjnym. Ważne jest dla nas, by nasi Kursanci pozytywnie zdali egzamin, ale równie ważne, by już posiadając uprawnienia bez obaw wyruszyli w samodzielną podróż, dlatego w trakcie kursu wyjeżdżamy np. poza teren zabudowany. Tu możemy rozwinąć większe dozwolone prędkości, czy opanować umiejętność manewrów wyprzedzania, ponieważ przyszły kierowca powinien mieć możliwość nauki jazdy w różnych warunkach drogowych. Z nami włączysz 6 bieg!

Najlepsze lokalizacje jazd

Dodatkowo, by ułatwić naszym Klientom realizację kursu, jazdy możemy rozpoczynać i kończyć w promieniu około 7 km od centrum Świdnicy, dzięki temu wyruszyć możemy np. spod Twojej szkoły lub pracy, a po skończonej jeździe odwieziesz się z nami pod sam dom.

Profesjonalny egzamin wewnętrzny

Ponadto przeprowadzamy profesjonalny egzamin wewnętrzny, który niczym nie odbiega od egzaminu państwowego. Dzięki temu jest możliwość sprawdzenia nabytych przez siebie podczas szkolenia umiejętności przed tym ważnym dla każdego Kursanta dniem.

To wszystko składa się na Twój sukces – dobrze zdany egzamin i bezproblemową jazdę w przyszłości.

Zobacz nasze dyplomy i wyróżnienia

OSK L1 – wiemy jak !!!